gesdf gesdf
  • 02-01-2020
  • Mathematics
contestada

HELP ME ITS FOR 20 POINTS

HELP ME ITS FOR 20 POINTS class=

Respuesta :

TheAnimeGirl
TheAnimeGirl TheAnimeGirl
  • 02-01-2020

Answer:

Ans is 30.................

Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-01-2020
I’m so sorry I it’s wrong but imma say it’s 30 gallons as well
Answer Link

Otras preguntas

A bakery offers a sale price of $3.40 for 3 muffins. What is the price per dozen? The price per dozen muffins is $
the local zoo is filling two water tanks
Which statement best captures the importance of good personal hygiene
Which pair of elements would be expected to form an ionic bond?
Read the passage. Ella Fitzgerald, an American jazz singer, became world famous because of the wide range and the richness of her voice. She is also noted for
What's it called where you can taste colors?
What political party emerged as the first socialist party to gain power in Great Britain?
what event begins the play the temptest
Explain the first amendment in your own words
Where would you place salt production in the product–process spectrum?