chris609024 chris609024
  • 03-03-2020
  • Mathematics
contestada

(17) You and your family go to Applebees for lunch. The total cost for your food is $38,20
and $3,25 for tax.

Respuesta :

shorttyluna1 shorttyluna1
  • 03-03-2020

Answer:

What are you asking for?

Answer Link

Otras preguntas

hydrochloric acid reacts with calcium carbonate to produce calcium chloride carbon dioxide and water. Chaneg word equations into formulas​
Micheal signed a 5-year contract for a new job. His starting salary is $67K per year, and the salary increases 3% each year if a corporate review of his work de
PLZ HELP ITS DUE TODAY!!!!!!
1. How do foods like fruits, vegetables, and meat build parts of your body?
How would you best describe the criminal justice system? Choose one word that best describes it and explain how to use multiple details and examples from the pr
Please hurry! Thanks <3 Matching. (Match A. B. and C. with 1, 2, and 3) A. y = 2x² + 4 B. y = x² - 2x C. y = x² - 2x + 1
25 points!!!! SOMEONE PLEASE HELPPPP.
Whats the best use for horses?
What is Integers? Can you explain it?
If I have 35 cups of water with 18 bacthes of green slime be enough