melovemelol
melovemelol melovemelol
  • 02-04-2020
  • Mathematics
contestada

Plzzzz helppp/also please show work

Plzzzz helpppalso please show work class=

Respuesta :

cameronecho2001
cameronecho2001 cameronecho2001
  • 02-04-2020

Answer:

You will circle the second, the third and the fourth answer: 4, 5, and 9 gallons.

Step-by-step explanation:

Milk=$3.29

4x3.29= 13.16

5x3.29= 16.45

9x3.29= 29.61

Answer Link

Otras preguntas

How can you use a right angle to dicide how to name another angle?
methamphetamines are a type of drug that affects the brain by A. causing the release of excess dopamine. B. blocking the production of dopamine. C. increasing t
Sam buys 10 oranges & 11 apples for $10.05. The total cost of 1orange &1apple is$0.94. How much does an apple cost?
What is the definition of a gulag? a political uprising a terror campaign a labor camp a police raid
The organelle responsible for providing energy to the cell is the Vacuole Mitochondria Golgi Apparatus Nucleus
sum of 8 and a number is 5 less than 70
Many scientists are convinced that the growing human population is contributing to the gradual warming trend that is occuring on planet Earth. According to the
Who controlled the area of southern Italy prior to the unification of the country? A. Kingdom of the Two Sicilies B. Austrian Empire C. Papal States D. Kingdom
percent increase from 86 to 150
A triangle has an exterior angle with a measure of 120°. Can you determine the measures of the interior angles? Explain.