cw842720 cw842720
  • 02-05-2020
  • Mathematics
contestada

Four markers cost $7.04

Respuesta :

18001014
18001014 18001014
  • 02-05-2020

Answer:

1.76 for each marker

Step-by-step explanation:

Answer Link
ineedhelpdanicka
ineedhelpdanicka ineedhelpdanicka
  • 02-05-2020
1.76$ for each maker
Answer Link

Otras preguntas

how did hip hop come about
A doctor fails to detect or disclose painful birth defects in time to permit an abortion. Under what tort can the child sue?
What provides energy to move electrons and generate an electric current? A. an insulator B. a voltage source C. a conductor D. a wire
According to Renaissance philosophy, commoners often represent
A recipe for whole grain rolls calls for 3/4 cup of rye flour. The recipe makes 6 rolls. How many cups of rye four are needed to make 32 rolls
This is the creature that has never been. what does this mean
What is the sign of the product (–7)(–2)(–5)(1)? Positive, because the products (–7)(–2) and (–5)(1) are negative, and the product of two negative numbers is p
How do you solve five an one six plus negative three an five six
What's the function of y=x^2 if it experiences a vertical stretch of factor 2 and then a shift right of 3 units.
In some states, real estate agents are legally required to A. hire home inspectors to perform pre-sale inspections. B. appraise the values of the