dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

How many different types of glucosyl residues are present in glycogen?
HELP PLZ ILL GIVE 25 POINTS FOR CORRECT ANSWER!!!!!!!!!
Pls Help!Worth 10 points Easy​
Reuploaded for help,
Name the process in the mantle that causes the plates to move and explain how the process occurs/happens/works.
hi can someone pls pls plsssss help me with this sum ​
find the sum of 3x² + 5x - 1 and x² - 2x -7​
An action potential involves Sodium moving ________ the cell and Potassium moving ________ the cell.
You buy a bond for $985 that has a coupon rate of 5.50% and a maturity of 8-years. A year later, the bond price is $1,160. (Assume a face value of $1,000 and an
How did the events at Plymouth change the colonists