bigboy2338423 bigboy2338423
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada

What is the answer I really need help

What is the answer I really need help class=

Respuesta :

arodrigues0711 arodrigues0711
  • 03-06-2021

Answer:

the answer is 1

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

at the local grocery store a 16 ounce bottle of apple juice cost $3.20 what is the cost of the apple juice per ounce
strong language often means a. weak feelings b. strong feelings c. risk-taking d .shared knowledge
Please check if these are right! this took me 1 hour to do!
Help please! A group of students are wandering around a room. When their teacher claps, the students sit down wherever they are. This situation best models the
In what direction does an applied force move an object? A. in the same direction as the force B. independent of the force C. in the opposite direction of t
How does Lord Byron’s use of meter and structure represent ideas of the Romantic movement?
Which of the following is the largest contributor to the salt ions in the ocean? sodium chloride sulfates calcium
amanda read 15 pages of her 150-page book in 2 hours. at this rate, how long will it take her to read the entire book? 2 hours 5 hours 10 hours 20 hours
How much is 2 plus 2
13001 kg. express the number as an integer.