williamsigh38 williamsigh38
  • 04-03-2022
  • Mathematics
contestada

I neeed help please help

I neeed help please help class=

Respuesta :

lokith
lokith lokith
  • 05-03-2022

Answer:

1 box of pencil cost 1 dollar and 1 box of pen cost 5 dollars

Answer Link

Otras preguntas

Why do you think the number of Kanamit research laboratories increased after the first humans went to the Kanamit planet on the ten year exchange program? What
Which of these terms identities the organisms that perform photosynthesis in an ecosystem? A. Secondary consumers B. Carnivores C. Primary consumers D. Producer
HELP PLZ FAST Neil has been running a tutoring business since 2015. He charges a monthly fee for weekly tutoring sessions and a phone help line. Each year, he h
Who is the wisecracker/jokester of the Greasers?
What type of irony is shown in the following situation? Romeo arrives at the Capulet family tomb to find Juliet dead. However, the audience knows that Juliet is
whats 1.9m + 2.2b why must i put twnety carthers sssssssss
Does High or Low pressure exist at the equator?
______ is required for making a scientific inquiry
The manager of a pizzeria collected data from customers on whether they prefer cheese, veggie, or pepperoni pizza and whether they prefer thin or regular crust
What are FOUR consequences of World War II? Write your answer in an essay of at least 125 words.