1579343 1579343
  • 04-04-2022
  • Mathematics
contestada

Plan 1 costs $35 per month + $5 per gigabyte of extra data used Plan 2 costs $50 per month + $2 per gigabyte of extra data used

Respuesta :

tyrluc3933
tyrluc3933 tyrluc3933
  • 04-04-2022

Answer:

40+52

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

William Graham Sumner was a social Darwinist who believed that
The quantity of a product that will be purchased at a given price is the A. supply B. quantity supplied c. quantity demanded d. demand
In general, the benefits of smoking greatly outweigh the health risks
The building blocks of nucleic acids are ________. a. nitrogenous bases b. peptides c. nucleotides d. sugars
Write an equation for the following graph.
Which of the following is true about chemical energy?
strawberry candy cost 3¢ more than lollipops. sarah pays 54¢ for 2 strawberry candies and 4 lollipops. write an equation and solve for your variable.
What is the first step in handling stress?
what were the first two political parties in the United States?
How many jewish people lived in america during the holocaust?