chlo8928 chlo8928
  • 03-08-2017
  • Business
contestada

If job p includes 20 units, what is its unit product cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-08-2017
I think the answer will be $12,500 I believe
Answer Link

Otras preguntas

Carlos wants to buy a new t.v. He is willing to spend less than $600 for 36” or smaller or more than $2000 for 42” or larger. He has a gift certificate for $400
Which advantage does using a map rather than a globe have? A) Maps are more accurate representations of Earth. B) Maps include more distortion C) Maps can show
Need help with this one
5. (1) (Fill in the blank) The composition of the core includes mostly what metal
1 pts Question 1 The terms "carbonate and "carbonaceous" mean the same thing and can be used interchangeably. O True O False
What was land called that as given out by the king
How many solutions does the following system have? 2x+3y=1; -3x-2y=-1
What is 11,000*.0425*30
Question 1: What is the next step when simplifying the following equation? −3x+8=2 Add 8 to both sides Subtract 8 from both sides Add 3 to both sides Subtract 3
Represent 4/5 in 3 different ways.