austinandmomonl austinandmomonl
  • 04-05-2018
  • Mathematics
contestada

The table below shows a correct representation that 15 pounds (lb) of sugar cost $3: lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb $1 $1 $1

Respuesta :

natashadavidsoow6ogc natashadavidsoow6ogc
  • 04-05-2018
by the way you are saying it the answer would be 0.20
Answer Link
xiangeneration
xiangeneration xiangeneration
  • 15-11-2020

Answer:

true

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A student reads 65 pages per hour proportional relationship
why would immigrints have chosen to live in the middle colonies
Which Cold War incident broke off important talks between Eisenhower and Khrushchev in 1960?
Jessica wrote 6+6+6 on the board. What is another way to show 6+6+6+6
What are 3 ways that scientists can learn about the earth's mantle?
Factor –8x3 – 2x2 – 12x – 3 by grouping. What is the resulting expression?
I NEED HELP VERY FAST Zlata Filipovic lived in __________ during the __________. the Netherlands . . . Siege on Sarajevo Bosnia . . . Holocaust the N
where is crust neither formed or destroyed
Write a comparison sentence to represent this equation 6x7=42
A ballerina wants to improve her leg extension. What type of activity would be the most appropriate to focus on during training to accomplish this goal?